Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Zwroty i reklamacje

ZWROTY

Mają Państwo prawo do odstąpienia od umowy kupna w terminie do 14 dni od dnia odebrania przesyłki bez podania przyczyny zwrotu.
W tym wypadku prosimy o przesłanie informacji mailowo na adres: akhurt@wp.pl, lub pisemnie: AKHURT Barbara Kiryk, Michał Kiryk Spółka Jawna, ul. Templińska 24, 60-187 Poznań

W przypadku odstąpienia od umowy niezwłocznie zwracamy wszystkie otrzymane płatności oprócz kosztów dostarczenia rzeczy tj. koszty wysyłki od sprzedawcy do kupującego, nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o zwrocie. Zwrot wpłaty dokonywany jest: przelewem bankowym na konto wskazane w formularzu zwrotu lub na konto z którego dokonana została wpłata. W przypadku rezygnacji tylko z części zamówienia, zwrot kosztów wysyłki nie przysługuje, ponieważ koszty przesyłki są stałe, tzn. niezależnie od ilości zamówionego towaru wynoszą określoną kwotę. Odpowiadają Państwo jedynie za zmniejszenie wartości towaru wynikające z korzystania z niego w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru.

Jesteśmy zobowiązani do dostarczenia towaru wolnego od wad. Jeśli jednak otrzymają Państwo rzecz wadliwą, niezwłocznie po zgłoszeniu tego faktu wymieniamy go na nowy i pokrywamy koszty wysyłki do nas.

Każda przesyłka kurierska jest ubezpieczona. Odbiorca przesyłki zobowiązany jest do sprawdzenia przesyłki przy kurierze. W przypadku uszkodzenia przesyłki przez firmę kurierską odbiorca zobowiązany jest do spisania protokołu szkody. Po przesłaniu do Nas spisanego protokołu szkody drogą e-mailową, albo pisemną wysyłamy nowy towar!

 

REKLAMACJE I GWARANCJE

Reklamacje prosimy przesyłać na adres: AKHURT Barbara Kiryk, Michał Kiryk Spółka Jawna, ul. Templińska 24, 60-187 Poznań . W miarę możliwości prosimy o wysłanie informacji o reklamowaniu towaru mailowo na adres akhurt@wp.pl

Zobowiązujemy się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni. Na towar objęty przez producenta gwarancją, wystawiane są karty gwarancyjne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl